ViaCamp.pl - Obozy Młodzieżowe na Mazurach

Dodany Mar 17, 2017 | Odsłony: 2208
Typ:   Oferuje
Lokalizacja:   Polska
Region:   Warmińsko-mazurskie
Miasto:   Mrągowo
Telefon:   733078601

 

ViaCamp to firma zajmująca się organizowaniem obozów oraz kolonii letnich dla dzieci oraz młodzieży.

Wśród uczestników oraz rodziców cieszymy się opinią organizatora z bardzo dużym doświadczeniem, z którym warto spędzić letnie wakacje. Wybierając naszą ofertę, stawia się przede wszystkim na nowy, sprawdzony oraz atestowany sprzęt. Biorąc udział w naszych obozach, bierzesz udział w niezapomnianej, wakacyjnej przygodzie pełnej wrażeń.

Stawiając przede wszystkim na spędzenie aktywnego czasu w wakacje, zapraszamy na obozy z rozbudowanym programem - paintballowe, quadowe, gokartowe, sporty wodne, obóz z psem, taneczne, karate, obozy dla dzieci, survivalowe, przygodowe, obóz młoda kadra (przygotowujemy się do przyszłej pracy w charakterze wychowawcy - instruktora na obozach), rejsy żeglarskie.

Dla naszych obozowych maluszków stworzyliśmy specjalny program "Mali Agenci", który oferuje niezapomniane wakacje pod okiem naszych animatorek. Program ten skupia się na rozwijaniu nowych oraz dotychczasowych umiejętności, komunikacji oraz współpracy w grupie, a także pozwala spędzić aktywny czas podczas obozu.

Dla osób pragnących doznać niezapomnianych wakacji pełnych adrenaliny i wrażeń, oferujemy program obozowy "Zastrzyk Adrenaliny", który spełni swoje oczekiwania w każdym stopniu.
Dla miłośników czworonogów, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami podczas wakacji, oferujemy obóz "Cztery Łapki". Program ten pozwala spędzić aktywnie wakacje wraz ze swoimi pieskami. Od spacerów z psami poprzez kąpiele w jeziorze aż po zajęcia na profesjonalnym torze agility.

Nawet dla największych leniuchów oferujemy specjalny program "Relaks Na Zdrowie". Obóz, na którym spędzamy czas wypoczywając na świeżym powietrzu, biorąc udział w wyjściach na miasto, opalając się w promieniach słońca, czy też uczestnicząc w wyprawie Kajakowo-Rowerowo-Żeglarskiej.

Posiadamy również coś, co jest zupełną nowością wśród innych biur podróży. Dla osób głodnych poznania działania organizacji obozów oraz odkrycia tajników pracy kadry na obozie, stworzyliśmy obóz młodzieżowy „Młoda Kadra”. Stworzyliśmy go z myślą o starszych uczestnikach, którzy chcieliby wesprzeć kadrę podczas trwania obozu, a także przygotować się do przyszłej pracy w charakterze opiekuna - wychowawcy. Współpracując z kadrą obozową, poprzez praktyki uczestnik szybko nauczy się umiejętnej i zgranej pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także będzie miał możliwość sprawdzenia się w trakcie prowadzenia zajęć pod czujnym okiem instruktorów.

Kadra ViaCamp nawiązuje bardzo dobre kontakty z uczestnikami, traktując ich jak własnych przyjaciół. Staramy się podchodzić do wymagań każdego uczestnika indywidualnie. To jest nas sekret na bardzo dobrą opinię wśród uczestników oraz rodziców.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Zimowiska narciarskie i snowboardowe 2014

Zimowiska narciars...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Rejsy żeglarskie d...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
Zielone szkoły

Zielone szkoły

Polska, Podlaskie, Augustów
Zielone szkoły w Górach

Zielone szkoły w G...

Polska, Śąskie
Jazda Konna w terenie i na maneżu, Obozy Konne, Wypoczynek, Stajnia Vivat

Jazda Konna w tere...

Polska, Opolskie, Olesno

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.